خدمات ما

خدمات

زیباسازی و عمران شهری

زیباسازی و عمران شهری

فلسفه فکری زیبایی و شهر از قرن 19 م آغاز شده و امروز به مفهوم یادمان سازی و زیبانمودن فضای شهر بکار میرود. جنبش زیبایی شناسی شهری ، رویکرد پیشرفته ایست که نه تنها بخاطر زیبانمودن بلکه بمعنای ابزار کنترل اجتماعی از طریق راضی نگهداشتن مردم و پاسخگویی به نیاز آنها مورد مطالعه قرار میگیرد. عملیات زیباسازی فرایندی است که به توسعه کیفی فضای شهر و ارتقای کیفیت زندگی شهری میپردازد تا به شکل گیری شهر سالم، فرهنگی و انسان مدار برسد.

سازه های مسکونی

سازه های مسکونی

استفاده وسیع از فولاد به‌عنوان مصالح ساختمانی تقریباً از اوایل قرن ۲۰ آغاز شد . تولید زیاد این فلز در اشکال گوناگون بعد از جنگ جهانی دوم و در پی آن کاهش هزینه این ماده سبب شد بسیاری از مهندسان در سازه‌ها و ساختمان‌های خود از فولاد استفاده کنند. تولید کنندگان سازه‌ های پیش ‌ساخته فلزی انواع مختلفی از ساختمان های آماده را با توجه به نیاز مشتری تولید می کنند. برخی از بهترین سازه‌های پیش‌ساخته عبارت‌اند از سقف کاذب ، گاراژ ، انبار ها و ...

سازه های فضایی و گلخانه ای

سازه های فضایی و گلخانه ای

اسکلت این گلخانه‌ها از فلز است که معمولا با پلاستیک های ضد اشعه‌ی ماوراء بنفش (uv) پوشش و دارای سیستم گرمایشی و تهویه‌ی مناسب می‌باشد. ارتفاع این نوع گلخانه‌ها بیش از 4 الی 5 متر است و به دلیل شرایط مناسب رشد گیاه در این گونه سازه، عملکرد در واحد سطح نسبت به گلخانه‌های چوبی افزایش دارد. اتصال قطعات در گلخانه‌های فلزی بوسیله پیچ و مهره (پرتابل) و یا استفاده از جوش می‌باشد. هزینه واحد گلخانه‌های پرتابل نسبت به سیستم جوشی 15 ال 20 درصد بیشتر است.

ساخت انواع ساختمان با کاربریهای مختلف

ساخت انواع ساختمان با کاربریهای مختلف

با نگاهی به انواع ساختمان‌هایی که در اطرافتان وجود دارد قطعاً تا به ‌حال این سؤال در ذهنتان ایجاد شده است که چگونه برخی از ساختمان‌ها جهت سکونت و برخی دیگر به‌عنوان ساختمان‌های تجاری، اداری، کشاورزی، ورزشی و انواع دیگر شناخته ‌شده‌اند. کاربری ساختمان و مجوز شهرداری این مسئله را تعیین می‌کند و شامل کاربری مسکونی کاربری تجاری و فاقد کاربری است.